Ile kosztuje ślub na wyspie?

Marzysz o klimatycznym ślubie w plenerze? Chcielibyście pobrać się na plaży, ale niekoniecznie nad zimnym Bałtykiem? Twoim marzeniem jest ślub na wyspie położonej za granicą? Chcesz, aby Twojej ceremonii ślubnej towarzyszyła piękna pogoda? Dzięki zmianie przepisów Twoje marzenie może się spełnić. Oczywiście ślub na Seszelach czy Zanzibarze będzie Cię kosztował znacznie więcej niż ślub w plenerze w kraju, niekoniecznie jednak jego koszt musi przekroczyć Twoje możliwości finansowe. Możesz go jednak od razu połączyć z podróżą poślubną.

Ile kosztuje ślub na Seszelach?

Seszele są wyspiarskim państwem położonym na Oceanie Indyjskim. Zachwycają krystalicznie czystymi wodami oceanu, pięknymi, zróżnicowanymi krajobrazami i malowniczymi zatoczkami. W skład archipelagu Seszeli wchodzą dziewięćdziesiąt dwie wyspy. Największą z nich jest Mahe. Twoja ceremonia ślubna może się odbyć nie tylko na tej wyspie. Możecie zdecydować się na ślub na wyspie La Digue czy Praslin. Organizacją ślubów zarówno cywilnych, jak i konkordatowych zajmuje się dzisiaj wiele firm. To, ile będzie Was kosztował ślub na Seszelach zależy od tego od tego, jaki hotel wybierzecie, wybranych opcji dodatkowych oraz od aktualnego kursu walut. Najtańsza opcja za ślub na jednej z wysp położonych w archipelagu Seszele to około osiemnastu tysięcy złotych za parę. Wszystkie niezbędne do zawarcia ślubu dokumenty muszą zostać przetłumaczone na język angielski. Najlepsza pogoda na Seszelach zarówno na ślub, jak i wczasy panuje od maja do października.

Ślub na plaży

Ile kosztuje ślub na Zanzibarze?

Zanzibar jest wyspa należąca do Tanzanii, która jest położoną na Oceanie Indyjskim. Wyspa słynie z czystego wybrzeża, krystalicznie czystych wód oceanu, przepięknych piaszczystych plaż i wyjątkowego klimatu. Temperatury na wyspie praktycznie przez cały rok są wysokie, wahają się między dwudziestoma pięcioma a trzydziestoma pięcioma stopniami Celsjusza. Największe upały panują od grudnia do marca, temperatury sięgają wówczas nawet czterdziestu stopni. Jest to kiepska pora zarówno na ślub na Zanzibarze, jak i na podróż poślubną. W tych miesiącach nawet woda jest gorąca i sięga trzydziestu stopni Celsjusza. Jeśli marzysz o bajkowym ślubie na tej pięknej wyspie, przygotuj się na spore wydatki. Cena pakietu ślubnego zaczyna się od sześciu tysięcy złotych za  parę. Pamiętajcie jednak, że większość organizatorów ustala ceny dla każdego klienta indywidualnie. Pod uwagę zostanie wzięty między innymi hotel, który wybierzecie.

Ile kosztuje ślub na Hawajach?

Szukasz romantycznego, wyjątkowego miejsca na ślub? Jeśli tak, to Hawaje są jak najbardziej odpowiednim miejscem dla Ciebie. Ten najmłodszy z pięćdziesięciu stanów USA położony jest na Oceanie Spokojnym i leży w archipelagu o tej samej nazwie. Aby ślub na Hawajach mógł się odbyć, po przybyciu na wyspę musicie uzyskać pozwolenie na ślub. Wydaje je State Departament of Health, którego siedziba mieści się w Honolulu. Za ślub na Hawajach zapłacicie od dwunastu tysięcy za osobę. Cena nie obejmuje wyżywienia.