Dwukolorowy garnitur na wesele: Czy wypada iść w takim?

Garnitur, który założysz na wesele, musi odzwierciedlać twój styl. Kolor garnituru jest niezwykle ważny, ponieważ może zmienić całą stylizację.

Kiedy pasować będzie dwukolorowy garnitur na wesele?

Odcień garnituru, który wybierzesz, zależy od wielu czynników. Kiedy wyobrażasz sobie garnitur ślubny, jestem pewna, że w twojej głowie pojawiają się tradycyjne odcienie czerni, granatu i szarości, jednak istnieje o wiele więcej opcji. Garnitur, na który się zdecydujesz, może zmieniać się w zależności od pory roku. Latem nosi się zazwyczaj jasny garnitur w różnych odcieniach błękitu, szarości i kremu, natomiast zimą preferowane są ciemniejsze odcienie szarości, brązu i granatu. I tak dwukolorowy garnitur na wesele będzie bardziej odpowiedni latem czy wiosną.

Często mieszamy i dopasowujemy garnitury, aby pan młody mógł założyć unikalną kamizelką. Ten kontrast nie tylko wyróżnia go z tłumu, ale także pozwala mu uzyskać większą głębię dzięki dwóm odcieniom koloru. Dwukolorowy garnitur na wesele pozwala na eksperymentowanie z tym, co będzie odpowiednie w danym dniu.

Garnitur męski dwukolorowy – zielono biały?

Czy zielony garnitur jest teraz modny? Tak, zieleń to zdecydowanie kolor ślubny roku 2024 – od ciemnej leśnej zieleni po jaśniejszą szałwiową. Garnitur męski dwukolorowy gdzie dominującym kolorem jest zieleń, może szokować, ale jest to z kolor, który obecnie zyskuje na popularności w branży ślubnej. Garnitur męski dwukolorowy w kolorze leśnej zieleni z białą kamizelką doskonale komponuje się z suknią dla panny młodej w kolorze szałwiowym.

Biel jest kolorem pomijanym przez pana młodego, ponieważ istnieje przekonanie, że odwracałoby to uwagę od panny młodej. Nie zgadzamy się z tym i mocno wierzymy, że biel pozwoli panu młodemu i pannie młodej wyróżnić się z tłumu.

Dwukolorowy garnitur na wesele

Dwukolorowy garnitur na ślub – dobieramy krawat

Krawat może dopełnić lub zepsuć całą stylizację. Dwukolorowy garnitur na ślub wymaga doboru odpowiedniego elementu dekoracyjnego. Wybierając kolor garnituru, zawsze powinieneś wziąć pod uwagę kolor krawata, który będziesz nosić. Dwukolorowy garnitur na ślub wymaga zabiegów kontrastu. Zatem jeśli sam garnitur jest jasny, to krawat powinien być w nieco ciemniejszym odcieniu.

Dwukolorowy garnitur dwurzędowy

Dwurzędowe garnitury męskie nie są już tak powszechne, jak kiedyś. Tymczasem najlepsze cechy garniturów dwurzędowych wynikają z samego ich kształtu. Kształt dwurzędowej marynarki zwiększa rozmiar i masę sylwetki użytkownika, sprawiając, że wygląda się bardziej męsko. Dwukolorowy garnitur dwurzędowy sprawi, że mocniej zostaną zaakcentowane ramiona i uwydatnia się talie. Zachodzące na siebie klapy garnituru mogą nawet pomóc ukryć profil, w którym talia jest szersza niż ramiona. Innymi słowy, dwukolorowy garnitur dwurzędowy nie tylko sprawi, że będziesz wyglądać bardziej męsko, ale może również sprawić, że twoja sylwetka będzie bardziej harmonijna. Należy pamiętać, że efekt ten najlepiej osiągnąć poprzez szycie na miarę, dlatego najlepiej jest stworzyć garnitur od podstaw, zamiast dopasowywać istniejący model.