Jaka koszula do garnituru w kratę na wesele?

Wybierając koszulę, należy wziąć pod uwagę kolor i wzór marynarki. Kolor twojej koszuli powinien też pasować do koloru twojego garnituru.

Z czym nosić garnitur w kratę na wesele?

Kolor twojej koszuli jest tak samo ważny, jak styl. Wybierając kolor, należy wziąć pod uwagę rodzaj garnituru, który będziesz nosić. Na przykład, jeśli wybrałeś granatowy garnitur, możesz wybrać białą lub jasną koszulę. Jeśli jest to czarny garnitur w kratę na wesele, możesz zdecydować się na ciemniejszą koszulę. A jeśli masz na sobie szary garnitur, dozwolona jest koszula w dowolnym kolorze.

Kluczem do garnituru w kratę jest zachowanie jednolitości reszty stroju. Garnitur w kratę na wesele uzupełnia koszula w jednolitym kolorze. Pamiętaj o złotej zasadzie. Im mniejsza kratka, tym ciemniejsza powinna być koszula. Większa kratka pozwala na założenie jasnych koszul.

Srebrny garnitur ślubny w kratę

Jeśli szukasz wyrazistego i stylowego garnituru na ślub, to kolor srebrny jest odważnym, oryginalnym, ale też ciekawym rozwiązaniem. Srebrny garnitur ślubny w kratę przyciąga wzrok i jest wyjątkowy, dzięki czemu wyróżnisz się podczas uroczystości. Ponadto srebrny to neutralny kolor, który będzie pasował do każdej kombinacji koszuli i krawata. Wybierając srebrny garnitur, ważne jest, aby pamiętać o stylu. Postaw na klasyczny garnitur ślubny w kratę z błyszczącej srebrnej tkaniny.

W takim przypadku trzymaj się białej lub jasnej koszuli. To klasyczny look, który sprawi, że będziesz wyglądać elegancko. A jeśli chcesz dodać odrobinę wzoru, wypróbuj koszulę w delikatną kratę. Wybierając krawat, trzymaj się jednolitego koloru, który pasuje do koszuli. I upewnij się, że krawat jest wystarczająco długi, aby sięgał do górnej części kieszeni spodni.

koszula do garnituru

Jaka koszula do garnituru w kratę będzie najodpowiedniejsza?

To jaka koszula do garnituru w kratę będzie odpowiednia, zależy od rodzaju i gęstości wzoru. Nie bój się łączyć ze sobą kratek. Tylko upewnij się, że mieszasz kraty, które należą do tej samej rodziny kolorów, ale nie są dokładnie tego samego koloru, i mieszaj kratki tylko wtedy, gdy ich wzory są skalowane w inny sposób. Koszula do garnituru w kratę powinna delikatnie kontrastować z resztą zestawu. Musisz jednak uważać, aby nie przesadzić. Choć połączenie ciemnej kraty i bardzo jasnej koszuli jest dozwolone, to uważa się je za półformalne i nie do końca będzie pasować np. do klasycznego wesela.

Jaki krawat i jaka koszula do marynarki w kratę?

Ważne jest to jaka koszula do marynarki w kratę będzie odpowiednia, ale też krawat, który do niej dobierzesz. Najbezpieczniejszą opcją są klasyczne i stonowane kolory. Mogą to być grafitowe, granatowe lub czarne krawaty. To jaki krawat i jaka koszula do marynarki w kratę będzie odpowiednia, zależy też od tego, czy krawat ma mieć wzór geometryczny, czy nie. Jeśli ma on być utrzymany we wzorze marynarki, to koszula powinna być o dwa, trzy tony jaśniejsza. Możesz też wybrać prosty krawat bez żadnych wzorów. Pasuje do niego każda koszula i w tym przypadku głównym elementem odniesienia powinien być wzór i kolor marynarki i spodni.