Makijaż na wesele dla brunetek

Odpowiedni, dobrze dobrany makijaż może całkowicie odmienić nasz wygląd i sprawić, że będziemy na weselu błyszczeć i wyglądać doskonale.

Makijaż weselny dla brunetek – punkt pierwszy

Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę kolor skóry podczas robienia makijażu. Właścicielki jasnej skóry powinny preferować naturalne odcienie. Wykonując makijaż weselny dla brunetek, weź pod uwagę, że jasne kolory mogą stworzyć efekt wieczorowego makijażu. Brwi nie powinny być mocno opuszczone, a tusz do rzęs powinien być brązowy lub czarny. Dziewczyny o ciemnej skórze mogą używać bogatych kolorów. Odpowiednia jest nasycona szminka, a podstawą może być brzoskwinia lub koral. Tworząc makijaż weselny dla brunetek, uważaj, aby nie przesadzić z ilością kosmetyków. W przeciwnym razie będziesz wyglądać starzej.

Makijaż ślubny dla brunetek o brązowych oczach - sekrety tworzenia idealnego wyglądu

Odpowiednio dobrany i wykonany makijaż ślubny z powodzeniem dopełni wizerunek panny młodej. Pomoże to zwrócić uwagę na zalety i ukryć wady (oczywiście, jeśli takie istnieją). Makijaż powinien być jednak dobrany pod kątem typu urody i koloru oczu. Makijaż ślubny dla brunetek o brązowych oczach jest jednym z łatwiejszych do wykonania.

Cechą brązowych oczu jest niesamowita głębia. Dlatego wykonując makijaż ślubny dla brunetek o brązowych oczach weźmy pod uwagę następujące zalecenia:

• Ton bazy - pudru lub podkładu - powinien mieć naturalny odcień opalenizny, na przykład beżowy lub tytoniowy.

• Dwukolorowy makijaż gradientowy, który łączy ciemne i jasne odcienie, pomoże podkreślić piękno i głębię oczu.

• Ołówek koloru orzecha włoskiego.

• Wybieraj ciemnoróżową matową szminkę.

makijaż ślubny

Makijaż ślubny dla brunetek o niebieskich oczach – o czym warto pamiętać

Brunetki o niebieskich oczach, zawsze wyglądają bosko. Połączenie niebieskich oczu i ciemnych włosów to klasyka urody, a sam makijaż ślubny dla brunetek o niebieskich oczach zależy od doboru odpowiednich kosmetyków.

• Brzoskwiniowa lub koralowa gamma pozwala uzyskać efekt niesamowitej delikatności, romansu i lekkości.

Makijaż ślubny dla brunetek o niebieskich oczach w kolorach niebieskim i srebrnym jest idealny do stworzenia wizerunku królowej śniegu.

• Wybieraj jasne i naturalne odcienie do makijażu policzków.

• Zwróć szczególną uwagę na dobór pomadki. Wybierz jasne jagodowe lub rubinowe pomadki.

• Nie używaj czerwonej szminki.

Jak zrobić makijaż ślubny dla brunetek o zielonych oczach?

Według statystyk tylko 2% brunetek ma zielone oczy. Dlatego makijaż ślubny dla brunetek o zielonych oczach jest nieco trudniejszy. Przede wszystkim weź pod uwagę następujące zalecenia:

• Odcienie złota i brązu doskonale podkreślają zielony kolor oczu. A faktura z połyskiem pozwala dodać im ciekawy akcent. Jedną z opcji jest dodanie odrobiny brokatu w zewnętrznych kącikach oczu w kolorze cieni.

• Przydymiony makijaż ślubny dla brunetek o zielonych oczach w ciepłych odcieniach od żółto-pomarańczowego po złoty i brąz pozwoli oczom zabłysnąć, „zagrać” wszystkimi tonami, wydobyć wszystkie niuanse kolorystyczne, a wraz z nimi wyrazistość spojrzenia. Aby wzmocnić efekt lekkiego połysku, możesz użyć „mokrego” wykończenia, za pomocą balsamu do ust lub kremu nawilżającego.