Pomysły na prezent od świadków – jaki prezent dla pary młodej wybrać?

Prezent od świadków powinien być dobrany zgodnie z charakterem, temperamentem i zainteresowaniami pary młodej.

Proste i uniwersalne pomysły na prezent od świadków

Czasami najlepsze pomysły na prezent od świadków, to te najprostsze. Na przykład film wideo poświęcony waszej przyjaźni z parą młodą. Fajnym rozwiązaniem są też bilety na koncerty. Pamiętaj jedynie, aby skupić się przy wyborze na gustach pary młodej. Inne pomysły na prezent od świadków, to duży bukiet kwiatów - im więcej, tym lepiej;

Biżuteria jest również dobrym tradycyjnym prezentem. Może to być piękny naszyjnik lub bransoletka dla pana młodego. Możesz również podarować Pannie Młodej kolczyki.

Jaki prezent dla pary młodej od świadkowej wybrać?

Zawsze korzystnym rozwiązaniem jest praktyczny prezent ślubny. Sprzęt AGD może być dobrym prezentem na ślub. Możesz podarować im zarówno proste sprzęty, jak i wysokiej jakości zmywarkę czy robota kuchennego. Za klasyczny prezent dla pary młodej od świadkowej uważa się pościel. Wybieraj produkty z drogich tkanin (na przykład jedwabiu).

Dość oryginalnym prezentem jest portret w stylu pin-up. Pięknie namalowany portret, może posłużyć jako ciekawy element dekoracyjny. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla pary młodej od świadkowej, to zorganizuj imprezę niespodziankę. Urządź przyjęcie dla pary młodej i ich przyjaciół. Pamiętaj jedynie, aby taka impreza niespodzianka, odbyła się przed weselem. Może to być np. połączony wieczorek kawalerski i panieński.

Prezenty ślubne

Oryginalny prezent dla pary młodej od świadka

Jeśli chcesz być oryginalny i możesz przeznaczyć na prezent nieco większy budżet, to fajnym pomysłem jest zorganizowanie dla pary młodej romantycznego wieczoru w najlepszym hotelu w mieście. Możesz też zafundować im obiad w elitarnej restauracji. Możesz także zorganizować luksusową kolację w romantycznym miejscu. Ciekawym prezentem-impresją jest przejażdżka limuzyną z domu na uroczystą kolację. Taki prezent dla pary młodej od świadka, z pewnością zyska uznanie.

Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest prezent dla pary młodej od świadka w postaci bonu. Może to być przejażdżka quadem. Taka rozrywka zapewni potężny zastrzyk adrenaliny i dostarczy wielu wrażeń.

Możesz także zafundować parze młodej możliwość skoku ze spadochronem czy lot samolotem. Możesz sprezentować im lot widokowy - wycieczkę małym samolotem.

Klasyczny prezent - niespodzianka od świadków dla pary

Być może zarówno panna młoda, jak i pan młody od dawna marzą o zapisaniu się na kurs – językowy, prawa jazdy czy specjalistyczny. Kupon pozwalający zapisać się na taki kurs to świetna niespodzianka od świadków dla pary. Cudownym prezentem przed ślubem będzie kurs tańca.

Klasycznym wyborem jest zawsze biżuteria i zegarki. Taka niespodzianka od świadków dla pary młodej w przypadku pań, to klasyczny pierścionek. Zaleca się wybór pierścionków wykonanych z połączenia złota i metali addytywnych. Może być żółty, czerwony lub biały. Tradycyjnym prezentem dla pana młodego zegarek. Wybierając odpowiedni model, należy zwrócić uwagę na obecność wzoru na tarczy. Może być zarówno klasyczny, jak i sportowy, atrakcyjny. Trendem są tarcze w formie sylwetek, map świata, graffiti czy zwierząt (ptaków).