Jak dobrać kolczyki do sukni ślubnej?

Każda panna młoda marzy o tym, by wyglądać pięknie na swoim własnym ślubie. Nie wystarczy jedynie kupić piękną suknię ślubną. Równie ważna jest decyzja, które kolczyki wybrać na ślub. Kolczyki powinny być nie tylko piękne, modne, ale harmonijnie łączyć się z sukienką, owalem twarzy, fryzurą.

Jakie kolczyki ślubne wybrać?

Celem biżuterii jest podkreślenie piękna kobiecej twarzy, skóry i włosów. Odpowiednio dobrane kolczyki podkreślają kolor oczu, sprawiają, że spojrzenie jest głębsze. Przede wszystkim nie zapominaj, że panna młoda będzie musiała spędzić cały dzień na nogach. Dlatego biżuteria do sukni ślubnej boho powinna być wygodna, nie powodować dyskomfortu i mieć bezpieczne zapięcie.

Nie trzeba kupować drogiej biżuterii. Ważne jest podkreślenie czystości, świeżości i młodości panny młodej. Idealnie do tego nadają się delikatne srebrne kolczyki do sukni ślubnej o eleganckim kształcie.

Kupując kolczyki, weź pod uwagę typ swojego wyglądu, styl i odcień sukni. Jeśli chcesz kupić kolczyki na wesele z kamyczkiem, dopasuj jego odcień do koloru swoich oczu. Zielonookie, brązowookie panny młode powinny wybierać ze szmaragdów, jadeitów. Dla niebieskookich dziewcząt lepszym wyborem będzie szafir, topaz, awenturyn. W przypadku niskich pań wskazana jest biżuteria do sukni ślubnej boho, niewielkich rozmiarów.

Panna młoda w sukni ślubnej

Jakie kolczyki do sukni ślubnej boho będą najlepsze?

Wesele w stylu boho to niesamowita uroczystość w oryginalnym klimacie. Zazwyczaj przepełniona duchem wolności, miłości, radości życia. To święto, z mnóstwem niezwykłych akcesoriów i absolutnie niestandardowymi wizerunkami młodej pary.

Styl boho z pewnością przypadnie do gustu tym paniom, które kochają dużą ilość dodatków. Panna młoda może nosić jednocześnie kilka bransoletek i pierścionków, masywny naszyjnik i duże kolczyki do sukni ślubnej.

Kolczyki na ślub nie muszą być wykonane z metali szlachetnych przy użyciu kamieni naturalnych, raczej mile widziana jest biżuteria, ale ważne jest, aby wyczuć, co będzie pasować do tego stylu.

Jeśli lubisz oryginalność to zamów kolczyki do sukni ślubnej boho wykonane ręcznie. Wyjątkowa artystyczna biżuteria zawiera elementy w jasnych kolorach, tkaniny, skórę, rattan i inne naturalne materiały. Często kolczyki do sukni ślubnej boho mają również frędzle. Niektórzy artyści łączą również swoje dzieła z kompletem stylizacji w postaci sukni, butów, gdzie kolczyki na ślub są uzupełnieniem looku. Biżuteria boho to najczęściej kolor złotożółty, jasny róż, jadeit, turkus, ametyst, szafran i magenta. Istnieją również różnokolorowe kolczyki.

Biżuteria będzie wyjątkowa, jeśli zostanie wykonana ręcznie. W przeciwieństwie do przedmiotów produkowanych masowo ręcznie robiona biżuteria jest niepowtarzalna. Każdy kolczyk jest tworzony przez artystów, którzy wkładają wiele pracy i poświęcenia, w kształt dzieła. Kluczem jest odejście od komercji. Elementy wykonane na zamówienie sprawiają, że biżuteria jest bardziej osobista. Wyjątkowa biżuteria nie tylko zdobi twoje ciało; opowiada też historię.