Box prezentowy dla świadkowej i świadka – pomysły na prezent dla świadków

Szczególna rola na weselu zawsze przypada świadkowi i świadkowej. Ich wyjątkową obecność w tym dniu, warto podkreślić podarunkiem.

Jak wybrać prezent dla świadka i świadkowej?

Nie jest łatwo znaleźć właściwą inspirację dla oryginalnych pomysłów na prezent dla świadków ślubu. Prezent ma mieć nie tylko wartość ekonomiczną, ale także emocjonalną. Wątpliwości, które często pojawiają się podczas poszukiwania prezentu dla świadków, dotyczą tego, czy trzymać się tradycji, czy też wybrać oryginalny prezent dla świadka i świadkowej. Bardzo popularnym wyborem jest alkohol. Jeśli świadkowie są parą, możesz podarować im spersonalizowaną butelkę Franciacorta, szampana, Amarone czy Prosecco. Butelkę warto opatrzyć stosownym podziękowaniem, które dotyczyć będzie nie tylko ich roli jako świadków, ale też nawiązywać do wspólnej przeszłości, przyjaźni.

Prezent dla świadka i świadkowej, który z pewnością zostanie przez nich zapamiętany, to także wyjątkowy album ze wspólnymi zdjęciami czy film.

Oryginalny i efektowny pomysł na prezent dla świadków

Małżonkowie są kluczowym punktem każdego wesela. Należy jednak wspomnieć o świadkach ślubu, bez których małżeństwo nie byłoby ważne. Jak oddać hołd tym wyjątkowym osobom i jakie prezenty będą najlepsze dla tych, którzy będą świadkami ślubu? Wybór prezentu jest bardzo ważny, ponieważ chcemy podziękować osobie, którą wybraliśmy na świadka naszej przysięgi małżeńskiej i w większości przypadków będzie ona zawsze obecna w naszym życiu, gotowa wspierać nas nawet w trudnych chwilach.

Oryginalny pomysł na prezent dla świadków, powinien uwzględniać wasze wspólne relacje i przeżycia. Jeśli prezent ma być wspólny, tj. dotyczyć jednakowo świadkowej, jak i świadka, to musisz znaleźć jakiś wspólny mianownik dla obu tych osób. Jeśli osoby te nie są parą czy małżeństwem, to wybór prezentu staje się skomplikowaną kwestią.

W takich sytuacjach dobry pomysł na prezent dla świadków to coś, co dotyczy samej uroczystości ślubnej. Może to być np. zestaw identycznej biżuterii – repliki obrączek, bransoletki czy zegarki. Dobrym pomysłem jest też wielkoformatowe zdjęcie, na którym świadkowie pozują z parą nowożeńców.

Prezenty dla świadków

Najlepsze prezenty dla świadkowej

W przypadku świadkowej nie ma lepszego prezentu niż komplet biżuterii. Takie prezenty dla świadkowej to mogą być naszyjniki, bransoletki czy kolczyki pasujące do konkretnego stroju lub będące repliką biżuterii panny młodej. Jeśli chcesz jeszcze bardziej spersonalizować prezent, możesz wygrawerować na naszyjniku frazę lub słowo, które ucieleśnią znaczenie waszej przyjaźni, lub nadrukować na nim datę ślubu.

Innym wyborem na prezenty dla świadkowej są damskie zegarki z wygrawerowaną datą ślubu na odwrocie.

Uniwersalne i eleganckie prezenty dla świadka

Także prezenty dla świadka mogą dotyczyć szeroko rozumianej biżuterii. Męska biżuteria jest dziś bardzo popularna i dostępna w szerokiej gamie produktów. Takie uniwersalne prezenty dla świadka to mogą być np. spinki do mankietu, męski pierścień czy analogicznie jak w przypadku świadkowej – zegarek. Sprawdzonym prezentem jest też zawsze elegancki krawat z dedykacją czy album z waszymi wspólnymi zdjęciami.