Garnitur ślubny w kratkę – jaki wybrać?

Garnitur ślubny w kratkę nie jest podstawowym i pierwszym wyborem panów młodych, ale jeśli marzy ci się oryginalna stylizacja, to może stać się podstawą wyjątkowego looku.

Do czego pasuje szary garnitur w kratę?

Męski garnitur w kratę to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Męski garnitur w kratę łączy się z różnymi elementami garderoby i dodatkami, tworząc elegancki i stylowy wygląd. Garnitur męski w kratę pojawił się w XIX wieku i stał się symbolem elegancji i stylu. W XX wieku męski garnitur w kratę zyskał popularność dzięki swoim walorom użytkowym i wygodzie. Stał się symbolem sukcesu i dobrobytu, a także wyznacznikiem dobrego smaku i stylu. Szary garnitur w kratę występuje w różnych typach w zależności od rozmiaru i kształtu kraty.

Szary garnitur w kratę o małym wzorze jest najpopularniejszy. Wygląda elegancko i stylowo. Ten nadruk nadaje się do garniturów biznesowych, ślubnych i odzieży codziennej. Ten nadruk dobrze komponuje się z jasnymi kolorami i nietypowymi dodatkami.

Oryginalny niebieski garnitur w kratę

Popularnym wyborem jest ukośna kratka Jest to wzór składający się z ukośnych linii. Ten nadruk wygląda niecodziennie i przyciąga uwagę. Modnym wyborem jest niebieski garnitur w kratę przekątną. Jest to wzór utworzony z przecinających się linii w różnych kierunkach. Ten nadruk tworzy dynamiczny i energetyczny wygląd.

Garnitur ślubny w kratę to świetny sposób, jeśli chcesz uzyskać oryginalną stylizację na wesele w klasycznym, ale też nowoczesnym stylu. Np. niebieski garnitur w kratę to świetna alternatywa dla szarości lub czerni, Dobrze, jeśli garnitur wykonany jest z najlepszej wełny i ma filcową podszewkę pod kołnierzem, która zapewnia luksusowe wykończenie.

Granatowy garnitur w kratę

Ponadczasowy klasyk granatowy garnitur w kratę

Jeśli chcesz wyglądać elegancko w dniu swojego ślubu, ale chcesz też mieć pewność, że wybierasz garnitur, który zapewni ci wygodę, to wybierz dwuczęściowy granatowy garnitur w kratę.

Optymalnym wyborem jest męski garnitur w kratę z zapięciem w 2 rzędach, ze wzorem w różnych kolorach na górze i na dole, lub model, w którym jeden element jest wykonana z gładkiej tkaniny. Granatowy garnitur w kratę powinien mieć proste spodnie, marynarkę z dwoma rozcięciami. Komplet często uzupełniany jest kamizelką, która jest w jednej tonacji, uzupełniona dyskretnym geometrycznym wzorem.

Bordowy garnitur w kratę – czy pasuje na ślub?

Zwolennicy stylu casual mogą włożyć garnitur z dużą kratką, który wyróżnia połączenie odcieni na górze i na dole zestawu. Taki bordowy garnitur w kratę jest często noszony z szarą, jasnoniebieską, niebieską koszulą lub koszulą nieco jaśniejszą niż sam zestaw. Jeśli ślub ma wyjątkowo nieformalny charakter, to możesz zaryzykować i włożyć bordowy garnitur w kratę z dżinsami lub obcisłymi spodniami. Nie zaleca się jednak łączyć takiego garnituru ze swetrem i zbyt ciemną koszulą.

Jeśli ślub i wesele odbywa się latem, to bordowe garnitury można łączyć z koszulami w kolorze niebieskim, kremowym, beżowym, wykonane z bawełny lub poliestru. Wyjątkowy look uzyskasz, jeśli dodatkowo koszula będzie miała geometryczny wzór w bogatą kratkę.