Spinki do koszuli na wesele: Jakie wybrać?

Spinki do mankietów to detal garderoby, który podkreśla indywidualność i gust mężczyzny. Współcześni projektanci tworzą oryginalne kompozycje, uzupełniając je szlachetnymi i półszlachetnymi wstawkami, emalią i rzeźbami. Oferta jest szeroka, dzięki czemu można wybrać dodatki dla każdego mężczyzny.

Spinka do koszuli – którą wybrać?

Wśród asortymentu łatwo wybrać produkt na wyjątkową okazję, jaką jest ślub i wesele. Może to być spinka do koszuli z oryginalnym wzorem, na przykład o tematyce dotyczącej danej pory roku. Modele asymetryczne wyglądają równie stylowo i nadają się do weselnych stylizacji. Często spinka do koszuli uzupełniana jest emalią w różnych kolorach. Te spinki do mankietów można nosić podczas nieformalnych wydarzeń. W ofercie znajdują się też produkty miniaturowe i masywne. Przy zakupie należy zwrócić uwagę nie tylko na projekt, ale także na sposób zamocowania spinek do mankietów.

Jak wybrać spinki do koszuli męskie?

Wygodne zapięcie to klucz. Mężczyzna powinien móc zapiąć spinki do koszuli męskie jedną ręką. Wyróżnia się następujące rodzaje zapięć:

• Wkręt. Główna część jest przewleczona przez mankiety, a na gwint odwrotnej strony nakręcany jest dodatkowy element. Zapięcie jest niezawodne i trwałe, a jednocześnie wygląda stylowo i oryginalnie.

• Zapięcie typu T. To klasyczna i najczęstsza opcja. W pozycji otwartej spinki do koszuli męskie przechodzą przez mankiety i ustawia się je w pozycji „T”.

• Łańcuch. Do głównej kompozycji przymocowany jest łańcuszek z małą kulką na końcu - należy go wkręcić w mankiety. Produkty tego typu są rzadkie i nadają się raczej na przyjęcia świąteczne i nieformalne imprezy.

Spinki do koszuli na wesele

Spinki do koszuli ślubne – eleganckie stylizacje

Spinki do koszuli ślubne możesz łączyć ze stylizacjami w stylu wiedeńskim. Ta opcja sprawdzi się w przypadku masywnych kompozycji wykonanych ze srebra lub modeli z zapięciem na łańcuszek. Koszule z francuskimi mankietami i spinkami do mankietów należy nosić z marynarką. Koszula z włoskimi mankietami nie nadaje się na spinki do mankietów. To prostszy styl z guzikami. Najważniejsze jest jednak jak połączyć spinki do koszuli ślubne z ogólną stylizacją.

Spinki do koszuli z grawerem – jak łączyć z elementami garderoby?

Połączenie z odzieżą jest ważnym aspektem ogólnej stylizacji. Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest status wydarzenia. Na ślub zazwyczaj wkładasz garnitur, białą koszulę i proste spinki do koszuli z grawerem. Na samo wesele odpowiedni jest swobodny wygląd z podwiniętymi rękawami i przedmiotami o oryginalnym designie. Przyjrzyjmy się, jak wybrać spinki do mankietów do koszuli:

• Biała koszula to uniwersalna opcja, do której pasują każde spinki do koszuli z grawerem.

• W przypadku czarnej koszuli lepiej kupić klasyczne modele wykonane ze srebra bez emalii;

• W przypadku tkanin kolorowych łączy się elementy o kilka odcieni ciemniejsze, np. spinki do mankietów z ciemnoniebieską emalią będą dobrze pasować do niebieskiej koszuli.

• Wzorzyste marynarki najlepiej wyglądają w połączeniu z białą koszulą i prostymi srebrnymi spinkami do mankietów.