Granatowy garnitur na wesele – stylizacje

Granatowy garnitur to klasyka męskiej elegancji. Ten uniwersalny kolor można wykorzystać do stworzenia stylizacji na wiele okazji - do pracy, ale też na wesele czy inne formalne uroczystości.

Granatowy garnitur ślubny – jaki kolor do niego pasuje?

Koszule w wielu kolorach dobrze komponują się z ciemnoniebieskim garniturem. Cechą charakterystyczną ponadczasowej elegancji jest połączenie granatu i bieli. Z granatowym garniturem doskonale kontrastować będzie także wiele innych odcieni. Co zatem włożyć pod granatowy garnitur? Jaka koszula będzie tu najodpowiedniejsza?

Świetnie prezentuje się połączenie granatowego garnituru z szarą koszulą, można zastosować różne odcienie szarości – zarówno jesionową, jak i grafitową czy stalową. Granatowy garnitur świetnie prezentuje się w towarzystwie jasnych i ciemnych koszul, stonowanych i nasyconych kolorów, gładkich i z nadrukami – kratką, paskami czy kwiatami. Ważny jest też krój koszuli, którą włożymy pod granatowy garnitur. Jaka koszula w sensie stylu będzie tu pasować? Najlepszym wyborem jest klasyczny krój slim, w klasycznym układzie guzików.

Granatowy garnitur na wesele

Granatowy garnitur – jaki krawat dobrać?

Na weselu najważniejszy jest oczywiście krawat, który podkreśli granatowy garnitur. Jaki krawat będzie tu najlepszy? Jeśli zależy Ci na klasycznym wyglądzie, ale jednocześnie chcesz wyglądać elegancko i modnie, spróbuj wybrać krawat w kolorze niebieskim, szarym lub czarnym. Te proste i wszechstronne kolory będą pasować do niemal każdej koszuli, którą nosisz, pod warunkiem, że granatowy garnitur ślubny będzie w jednolitym kolorze.

A jaki dodatek wybrać, jeśli zdecydowałeś się na ekstrawagancki granatowy garnitur? Jaki krawat będzie pasować? Niejednorodny granatowy garnitur ślubny pasuje do printów i wzorów. Koszula i krawat z różnymi wzorami, ale łączącym je podobnym odcieniem, mogą stworzyć stylizacje, która Cię wyróżni. Choć należy pamiętać, że ten sam wzór na koszuli i krawacie często przeciąża wygląd.

Kolejną wspaniałą cechą niebieskiego garnituru jest to, że jeśli zestawisz go z prostą koszulą, masz swobodę wyboru krawata. Wypróbuj jasne kolory, takie jak czerwony lub pomarańczowy. Możesz także dodać akcesoria, takie jak spinki do krawata lub poszetkę.

Granatowy garnitur- jakie buty włożyć?

Jaki odcień butów dobrać, żeby podkreślić granatowy garnitur? Jakie buty będą tu pasować? Wybór jest tylko jeden oczywisty i są to buty typu Oxford, zawsze w kolorze czarnym. Buty te charakteryzują się zamkniętą strukturą, co oznacza, że sznurowadła są wbudowane w konstrukcję buta, a nie wszyte na zewnątrz. Nadaje to butom stylu, którego brakuje innym modelom.

Co jeszcze można włożyć pod granatowy garnitur? Jakie buty mogą być alternatywą? Może to być model typu wholecut. To bardzo eleganckie buty męskie wykonane z jednego kawałka skóry. Posiadają tylko jeden szew na pięcie, co nadaje im wyjątkowo smukły wygląd. Jeśli chcesz prezentować się elegancko i jednocześnie na luzie, możesz zdecydować się na wzorzyste lub nawet kolorowe oksfordy. Ciekawym rozwiązaniem może być ciemnobrązowa stylizacja wiedeńska lub charakterystyczna perforacja.