Eleganckie koszule dla taty i syna

Segment odzieży w modnym stylu rodzinnym jest dziś ogromny, ale główną część stanowią komplety dla mam i córek. Komplety dla ojca i syna są jednak równie ciekawym rozwiązaniem stylistycznym.

Koszula wizytowa dla taty i syna – jak dobrać?

Rodzinny look to nie tylko ubiór, to dodatkowy powód do demonstrowania rodzinnej spójności, dobrego smaku i zamiłowania do oryginalności. A włączenie się w ten styl nie jest trudne, nie ma w nim sztywnych zasad i tabu. Podstawowa zasada to podobne, wręcz identyczne ubrania dla ciebie i dzieci. Np. taka sama koszula wizytowa dla taty i syna.

Rodzinny look można podzielić na różne kategorie. Według przeznaczenia: na co dzień, odświętny lub inscenizowany (do sesji zdjęciowych). Styl może być identyczny dla całej rodziny lub składać się z wybranych części. Najpopularniejszym typem jest dobór par identycznych rzeczy dla całej rodziny.

Dzieci już od najmłodszych lat starają się naśladować rodziców i być jak dorośli. Rodzinny look to świetny sposób, aby tata i syn wyglądali podobnie. Niektóre rzeczy mogą być uniwersalne. Rodzinny look może obejmować proste, codzienne ubrania, takie jak jednakowa koszula wizytowa dla taty i syna.

Jednakowe koszule dla taty i syna w odświętnym stylu

Zacznij na przykład od T-shirtów, polo i koszulek. Dzieci naprawdę doceniają takie subtelności. Możesz uzupełnić wygląd czapkami z daszkiem lub letnimi czapkami. Odświętne ubrania również wyglądają harmonijnie w stylu rodzinnym, ale skala dopasowania nie jest tu tak ważna, mogą to być po prostu identyczne szelki lub muszki wykonane z jaskrawej tkaniny, lub ozdobione haftem czy jednakowe koszule dla taty i syna. Dwuczęściowa para białej koszuli i kamizelki wygląda oficjalnie i swobodnie. Męski tandem można połączyć nie tylko podobnymi dodatkami, ale jasnym akcentem kolorystycznym. Jednakowe koszule dla taty i syna w niebieskim kolorze czy z identycznym nadrukiem.

Elegancka koszula dla taty i syna

Elegancka koszula dla taty i syna – czym ją podkreślić?

Takie elementy rodzinnego looku jak elegancka koszula dla taty i syna, możesz łatwo podkreślić. Mogą to być chusteczki do nosa, muszki, opaski na szyję i wstążki do ozdabiania kapeluszy. Detalem jednoczącym może być zwykły lub kolorowy szalik, lub czapka. Styl ubioru nie musi być całkowicie identyczny, wystarczy jeden kolor lub wzór. Na przykład znalezienie podobnych niebieskich dżinsów nie stanowi problemu. Do tego elegancka koszula dla taty i syna i masz gotową stylizację na każdą okazję. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w swojej szafie, nie musisz nawet iść na zakupy.

Czy odpowiednia jest koszula dla taty i syna na wesele?

Rodzinny look staje się coraz bardziej popularny. Nie każdy jednak wie, w jakich sytuacjach można skorzystać z takiej stylizacji. Czy odpowiednia będzie np. taka sama koszula dla taty i syna na wesele? Zdecydowanie tak. I to w sytuacji, kiedy na wesele przychodzicie jako goście i kiedy tata bierze ponownie ślub, a syn jest jego towarzyszem czy świadkiem. W takim przypadku koszula dla taty i syna na wesele jeszcze bardziej podkreśli wyjątkowość chwili.