Ile kosztuje fotobudka na wesele?

Fotobudka to jeden z głównych elementów wyposażenia na weselu. Jaką fotobudkę wybrać i ile kosztuje nas ta atrakcja?

Jaka powinna być fotobudka na wesele?

Zaskakująco tanie lub skandalicznie drogie - niezależnie od ceny fotobudki, nie pozwól, aby cena była jedynym kryterium. Najważniejsze jest, aby wybrać opcję, która jest dla ciebie idealna. Zwróć uwagę na to, co zawiera pakiet fotobudki, jak szeroki jest wybór rekwizytów fotograficznych, czy w fotobudce są tła do wykorzystania i czy jesteś zadowolony z jakości zdjęć.

I oczywiście porozmawiaj z menadżerem firmy, który będzie nadzorował pracę fotobudki bezpośrednio na twojej uroczystości. Podziel się swoimi oczekiwaniami i preferencjami, zadaj wszystkie pytania. Dzięki temu specjalista będzie w stanie uchwycić dokładnie to, czego potrzebujesz, zrozumieć, czego oczekujesz od fotobudki.

Aby przekonać się o kompetencjach firmy, warto sprawdzić, co o niej piszą. Recenzje często mówią więcej o świadczonych usługach niż reklama. Takie podejście uchroni cię przed przykrymi niespodziankami.

Aby fotobudka na wesele spełniła swoje zadanie, konieczne jest odpowiednie oświetlenie. To jeden z najważniejszych czynników, od których zależy jakość zdjęć. Zanim pojawi się u ciebie fotobudka na wesele, zadaj wynajmującej firmie pytania na temat jakości sprzętu używanego w fotobudce, oraz mocy błysku.

Ile kosztuje fotobudka na weselu – od czego zależy cena?

Opisz dokładnie, gdzie chcesz ustawić fotobudkę, jak wyobrażasz sobie udekorowane tło i jaką fotobudkę firma powinna przygotować. Może nie wyobrażasz sobie zdjęć ślubnych bez bujnego wąsika na patyku czy zabawnych czapek z piórami – oddaj się ucieleśnieniu fantazji. To ile kosztuje fotobudka na wesele zależy w dużej mierze od pakietu jaki wybierzesz.

Kolejnym elementem, od którego uzależnione jest to, ile kosztuje fotobudka na wesele jest jakość sprzętu. Dziś firmy mają w swoim arsenale wiele opcji sprzętu fotograficznego o różnych rozmiarach i konfiguracjach. Najmniejsza fotobudka nie przekracza 0,5x0,5 metra i z łatwością zmieści się nawet w małym i przytulnym pomieszczeniu.

wesele

Fotobudka na wesele – cena w zależności od modelu

Najtańsza jest otwarta fotobudka na wesele. Cena w porównaniu do zamkniętego pomieszczenia może być nawet dwa razy niższa. Jednocześnie otwarta fotobudka, nie pomniejsza pomieszczenia, tworząc efekt „powietrza” i przestrzeni. Nie musisz stać w kolejce, aby zrobić sobie zdjęcia, ponieważ w otwartej fotobudce wszyscy goście mają możliwość robienia zdjęć w tym samym czasie. Jakość zdjęć to wada, jaką ma otarta fotobudka na wesele. Cena może być wyższa, jeśli w fotobudce zainstalowano aparat wysokiej rozdzielczości.

Ile kosztuje fotobudka - koszt wynajmu

Zatem ile ostatecznie kosztuje fotobudka? Koszty wynajmu zależą od jakości usług i produktu, a także ilości godzin czy osób do obsługi. Przyjmuje się, że do 100 gości weselnych należy wynająć fotobudkę na co najmniej 2 godziny. Statystycznie średni koszt fotobudki za godzinny wynajem do 350 złotych. W przypadku 2 godzin to koszt 700 złotych. Nieco zaoszczędzimy, wynajmując fotobudkę na dłużej. Za 3 godziny zapłacimy 850 złotych, a za 4 około tysiąca złotych.