Fryzury na wesele dla świadkowej

Fryzura świadkowej nie powinna przyćmić stylizacji panny młodej, ale jednocześnie musi być elegancka i widowiskowa.

Najpopularniejsze fryzury na wesele dla świadkowej

Po pierwsze, planując fryzurę na ślub, warto pamiętać o dress code’u danego wydarzenia. Oznacza to, że na uroczystość w stylu klasycznym odpowiednie będą naturalne fryzury na wesele dla świadkowej. Z kolei na imprezę w stylu boho, hipisowskim, możesz pozwolić sobie na ekstrawaganckie fryzury na wesele dla świadkowej. Dlatego fryzurę dobiera się zgodnie z charakterem wydarzenia lub zgodnie ze stylem ubrań, które założysz. Po drugie, wybierając fryzurę, należy wziąć pod uwagę trendy w modzie. Tak więc w 2023 roku modne będą fryzury z długimi lub średnimi włosami o naturalnej stylizacji, proste lub kręcone, a także z opcjami różnych splotów włosów.

Krótkie włosy są najprostszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o fryzury dla świadkowej. Krótkie włosy wystarczy ułożyć i może ozdobić je jakimś elementem dekoracyjnym - kokardką, opaską, spinką do włosów. Jednak w przypadku fryzur dla długich i średnich włosów wszystko jest znacznie trudniejsze. Ale z drugiej strony otwiera się tu bogactwo wyboru.

Fryzury dla świadkowej - średnie włosy

Zacznijmy od średnich włosów, jeśli chodzi o fryzury dla świadkowej. Średnie włosy są najpopularniejszą opcją i ta długość dotyczy większości pań. Możesz po prostu zostawić luźne włosy. Zarówno gdy są gładkie, jak i kręcone. Przy trwałej ondulacji warto pamiętać, że w modzie jest naturalność. Kolejnym trendem w modzie ostatnich lat jest fala retro, coś w duchu fryzur z lat 20. i 30. XX wieku. Takie fryzury będą dobrze wyglądać zarówno ze stylizacjami w stylu klasycznym, jak i retro.

U szczytu popularności są też boho fryzury dla świadkowej. Średnie włosy możesz ozdobić ciekawymi spinkami, kokardkami, opaskami, sztucznymi kwiatami i wstążkami z koralików. Inną dobrą opcją mogą być fryzury z warkoczami. Oczywiste jest, że w tym przypadku nie można zaplatać długiego warkocza. Ale połączenie warkocza z luźnymi włosami będzie wyglądać bardzo ciekawie.

Fryzury dla świadkowej

Fryzury dla świadkowej - długie włosy

Długie włosy pozwalają nam dowolnie eksperymentować, jeśli chodzi o fryzury dla świadkowej. Długie włosy można pozostawić rozpuszczone – gładkie lub kręcone, dekorując je kokardkami, sznurkami koralików i spinkami do włosów. Na przykład fryzura „wieniec” – zrób długi warkocz i owiń go wokół głowy. W tej fryzurze włosy oddzielone są bocznym przedziałkiem, a u nasady warkocza można przyczepić dużą spinkę do włosów lub ozdobny kwiatek.

Bardzo popularny jest też kok, który idealnie pasuje do fryzury dla świadkowej. Długie włosy możesz upiąć w formie koka za pomocą wsuwek. Ta wersja koka jest łatwiejsza do wykonania na średnich włosach. W przypadku długich włosów lepiej zrobić tę samą wersję koka, ale z części włosów i po prostu pozostawić część włosów luźną.

Fryzury dla świadkowej – krótkie włosy

Tylko na pierwszy rzut oka wydaje się, że stworzenie warkocza koronowego na krótkich włosach wydaje się po prostu niemożliwe. To nieprawda, a jednocześnie są to najlepsze fryzury dla świadkowej. Krótkie włosy podziel na dwie części i zapleć każdą w klasyczny francuski warkocz. Przymocuj warkocz wsuwkami, zakryj końcówki i lekko rozluźnij pasma palcami.