Niebieski garnitur na wesele – stylizacje

Połączenie niebieskiego garnituru z białą suknią panny młodej to klasyczne, a jednocześnie eleganckie i stylowe rozwiązanie.

Niebieski garnitur – jaka koszula do niego pasuje?

Błękit i biel uznawane są za duet najbliższy klasyce. A jednocześnie kolor niebieski pozwala uciec od stereotypów. Decydując się na garnitur ślubny w tym kolorze, możesz śmiało eksperymentować z detalami i dodatkami. Jeśli panna młoda ma białą suknię, niebieski garnitur ślubny trzeba uzupełnić krawatem lub muszką o kilka odcieni ciemniejszą od garnituru.

Do czego jeszcze pasuje niebieski garnitur? Jaka koszula będzie najodpowiedniejsza? Niebieski garnitur jest bardzo elegancki i stylowy, a przy tym efektowny i oryginalny. Dostępne są modele w odcieniach jasnego błękitu i ciemniejszych, dzięki temu z łatwością dobierzesz odpowiedni kolor koszuli. Niebieski garnitur ślubny stworzy wspaniały duet z niebieską koszulą z długimi rękawami. Choć monolook może wydawać się nieco nudny i niezbyt ciekawy, prezentuje się naprawdę efektownie. Połączenie wszystkich elementów stylizacji w jednym kolorze to trend lansowany przez największe domy mody.

Co jeszcze można dobrać pod niebieski garnitur? Jaka koszula jeszcze tu pasuje? Nie mniej efektownie prezentują się stylizacje, w których wykorzystano różne odcienie tej samej kolorystyki. Całość warto uzupełnić niebieskim krawatem – gładkim lub z modnym nadrukiem – w kratkę lub kropki.

Niebieski garnitur na wesele

Niebieskie garnitur – Jaki krawat i dodatki?

Kluczowym elementem jest oczywiście krawat pod niebieski garnitur. Jaki krawat będzie odpowiedni oprócz niebieskiego? Doskonała propozycja dla odważnych, pewnych siebie mężczyzn, którzy nie boją się zestawień z jaskrawymi, bogatymi kolorami – to połączenie niebieskiego garnituru i czerwonej koszuli oraz żółtego krawata pod niebieski garnitur. Jaki krawat dobrać natomiast do jasnoniebieskiego modelu? Zestaw niebieski garnitur z czarną koszulą ze spinkami. Świetnie będzie wyglądać także szary model. Odpowiednia jest cała paleta odcieni szarości - od popiołu i stali po grafit.

Niebieski garnitur – jakie buty wybrać?

Pierwszą rzeczą, o której warto wspomnieć, jest to, że niebieski to dość uniwersalny kolor, który będzie pasował do niemal każdego koloru buta. Co zatem dobrać pod niebieski garnitur? Jakie buty do niego dopasować? Najbardziej klasycznym i eleganckim wyborem będą buty w kolorze brązowym, czarnym lub grafitowym, oksfordki lub mokasyny, które idealnie podkreślą twoje świetne wyczucie stylu. Musisz być ostrożny przy wyborze butów pod ciemno niebieski garnitur. Jakie buty możesz zastosować alternatywnie? Tutaj najlepszym wyborem będą jasne odcienie brązu. Nie należy eksperymentować z czarnymi butami, które mogą przeciążyć lekką stylizację. Niezależnie od tego, jaki kolor butów wybierzesz, musisz pamiętać, że pasek do spodni musi mieć identyczny odcień.

Jednocześnie wielu projektantów poleca łączyć niebieskie garnitury z brązowymi butami. Brąz uważany jest za kolor stosunkowo neutralny, pasujący do wielu stylizacji. Tutaj ważne jest, aby wybrać odpowiedni odcień - ciemne buty do ciemnego garnituru, jasne do jasnego garnituru. Jeśli chcesz wyglądać bardziej casualowo, postaw na mokasyny.