Brązowy garnitur na wesele – stylizacje

Brąz to ciepły i delikatny kolor. Symbolizuje stabilność, wytrwałość w osiąganiu celów. Brązowy garnitur ślubny harmonijnie komponuje się z bielą, beżem, delikatnym różem i kawą ze śmietanką.

Brązowy garnitur ślubny – zalety

Na weselu bardzo ważne jest, aby stroje Pary Młodej uzupełniały, a nie kłóciły ze sobą. A pan młody w żadnym wypadku nie powinien przyćmiewać panny młodej, a jedynie podkreślać jej urodę i młodość. Do tego idealnie nadaje się brązowy garnitur ślubny. Brąz pasuje do wielu tradycyjnych odcieni sukni ślubnej panny młodej. Można go łączyć z bielą, kością słoniową, bladożółtym, szampanem i innymi kolorami. Niektóre brązowe garnitury mają wygląd vintage i świetnie nadają się na wesele w stylu retro. Brązowy garnitur ślubny będzie dobrze wyglądał na weselu w stylu marsala, boho czy country, wystarczy tylko wybrać odpowiedni krój. Kolejną zaletą brązowego garnituru jest jego przystępna cena. Z łatwością znajdziesz odpowiedni rozmiar lub styl, a jeśli chcesz, zamów go z materiału, który ci się podoba.

Odcienie brązu

Wiele osób uważa brąz za zbyt konserwatywny i nieodpowiedni na tak radosne wydarzenie, jak ślub. W rzeczywistości kolor ma ogromną liczbę odcieni, które wyglądają modnie, a w niektórych przypadkach nawet ekstrawagancko. Jak zatem dobrać brązowy garnitur? Jaka koszula będzie do niego pasować?

Jeśli chcesz wizualnie się wyszczuplić, wybierz kolor ciemnobrązowy, zbliżony do ciemnej czekolady. Jeśli brązowy kolor ma szary odcień, nazywa się go taupe. To świetny wybór na garnitur ślubny, ponieważ wygląda dyskretnie, a jednocześnie elegancko. Jasnobrązowy odcień można łączyć z wieloma innymi kolorami, dzięki czemu Panna Młoda może założyć dowolną suknię ślubną.

Brązowy garnitur na wesele

Brązowy garnitur - jaka koszula będzie odpowiednia?

Wiesz już jaki odcień powinien mieć twój brązowy garnitur. Jaka koszula będzie do niego pasować? Do brązu doskonale pasuje biel. Zakładając białą koszulę, Pan Młody odświeży swój wygląd i nada mu wyrazistości. Jeśli uważasz, że brąz i biel wyglądają nudno, możesz dodać jasne nuty. Rozcieńcz swoją paletę pomarańczą, musztardą lub błękitem nieba. Beżowa koszula stworzy poczucie komfortu i spokoju oraz ukryje emocje, które zawsze towarzyszą weselu. Łącząc brąz i beż, można bawić się fakturami i dodawać do wizerunku pana młodego niestandardowe elementy, takie jak szalik czy okulary w grubych oprawkach.

Pozostaje nam krawat, do którego będzie pasował brązowy garnitur. Jaki krawat będzie najlepszy? Ten może być biały, brązowy, kakaowy, beżowy, czekoladowy, piaskowy, a nawet jasnożółty. Jednego koloru nie toleruje brązowy garnitur. Jaki krawat będzie tu nieodpowiedni? Nie używaj czarnego krawata - wizualnie obciąża stylizacje.

Brązowy garnitur – jakie buty dobrać?

Klasyczne buty to podstawa twojego wyglądu i doskonale uzupełnią brązowy garnitur. Jakie buty jeszcze możesz wybrać? Po pierwsze, jeśli wybierasz brązowy garnitur, połącz go z brązową parą butów. Zasada, która zawsze się sprawdza: buty powinny być o kilka odcieni ciemniejsze od garnituru. Tak więc odcienie musztardy będą dobrze pasować do jasnobrązowego garnituru. Jeśli Twój garnitur jest ciemniejszy, zdecyduj się na buty w kolorze orzecha lub ciemnej czekolady.

Nieco inne zasady obowiązują latem, jeśli wybierzesz brązowy garnitur. Jakie buty będą najlepsze w ciepłe letnie popołudnie? Jeśli zdecydujesz się na jasne odcienie brązu, to odpowiednie będą przyciemnione, ale nadal jasne buty.