Jak schudnąć przed ślubem i jak nie przytyć na weselu?

Weselne przygotowania są zazwyczaj przyjemnym obowiązkiem dla Panny Młodej i jej najbliższych, ale też często przynoszą wiele zmartwień i stresu. Do tych negatywnych stron organizacji ślubu należy potrzeba zrzucenia nadprogramowych kilogramów. Jak to zrobić skutecznie, ale jednocześnie bezpiecznie?

Co robić i jak schudnąć przed ślubem

Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki, a chciałabyś wyglądać fenomenalnie na swoim ślubie, przygotuj się na poświęcenie czasu, ale przede wszystkim nastaw się na odchudzanie. Nie każda z nas wie jak schudnąć przed ślubem. Psychologowie zauważyli, że w stresującym okresie kobieta może radykalnie zmienić swój wygląd.

Schudnięcie przed ślubem bez szkody dla zdrowia zajmuje 3 miesiące. Jeśli nie wiesz jak schudnąć przed ślubem to bez względu na to, ile zostało czasu, zacznij pić więcej wody i wyrób sobie nawyk picia 1-2 szklanek świeżo wyciśniętego soku warzywnego lub owocowego każdego dnia. Musisz nie tylko schudnąć, ale także dostarczyć do organizmu maksymalną ilość witamin, które pomogą ci wytrzymać bardzo stresujący okres przygotowań.

Co jeść przed weselem, aby się nie głodzić i schudnąć?

Im wcześniej zaczniesz dietę, tym łatwiej będzie ci osiągnąć rezultaty w odpowiednim czasie. Zatem co jeść przed weselem? Zacznij chudnąć na kilka miesięcy, a najlepiej na pół roku przed uroczystością. Prowadź dziennik planowanych zadań i ich wyników. Jeśli panna młoda planuje schudnąć o 5 lub więcej kilogramów, należy zacząć na 4 miesiące przed ślubem. Nie wiesz co jeść przed weselem? Przejrzyj swoją dietę: wyklucz z jadłospisu majonez, śmietanę, frytki, ciasto, słodycze, zwróć uwagę na zdrową żywność, buliony. Możesz wytrzymać dwa lub trzy miesiące bez szkodliwych, ciężkostrawnych produktów. Nie powinnaś jednak wiecznie chodzić głodna - doprowadzi to tylko do nieszczęścia.

Teraz jest czas, aby zacząć chodzić na siłownię, zapisać się na basen lub inne sporty. Lekki wieczorny i poranny jogging może zastąpić trening. Najważniejsze jest ciągłe ćwiczenie. Jeśli to możliwe, zwiększ aktywność fizyczną, ale rób to stopniowo. Zwróć uwagę na spożycie płynów - musisz wypijać 8-10 szklanek dziennie. Ta objętość powinna stać się codzienną normą. Woda pitna pomaga oczyścić organizm ze szkodliwych substancji, pomaga zlikwidować obrzęki.

wesele

Jaka jest odpowiednia dieta przed ślubem?

Jeśli do ślubu zostało bardzo mało czasu, a panna młoda dopiero zaczęła myśleć o diecie, nie rozpaczaj, wciąż jest szansa na pozbycie się zbędnych kilogramów na czas. Trzeba będzie tylko schudnąć w taki sposób, aby było to bezpieczne dla zdrowia. Zatem jaka jest odpowiednia dieta przed ślubem?

Szybka utrata wagi będzie wymagała ścisłej diety, ale powinna być zbilansowana. Jedz około 1100-1300 kalorii dziennie z jedzeniem. Nie warto zmniejszać tej ilości, ponieważ po diecie łatwo przytyjesz, a dodatkowo organizm odłoży kilka dodatkowych kilogramów w postaci złogów tłuszczu. Konieczne jest spożywanie pokarmu kilka razy dziennie, ale w małych porcjach (około 250 g). Odpowiednia dieta przed ślubem to np. dieta kapuściana. Jest bardzo skuteczna ze względu na niską kaloryczność kapusty i jej sytość. Produkt zawiera dużą ilość niezbędnych dla organizmu witamin i minerałów. Wysoka zawartość błonnika pobudza pracę jelit.

Jak schudnąć do ślubu w sposób skuteczny?

Każdego dnia, nawet jeśli nie ma czasu ani ochoty, musisz wykonać zestaw ćwiczeń fizycznych, których celem jest korekta obszarów problemowych. To jak schudnąć do ślubu w sposób skuteczny zależy od oczekiwanych rezultatów. Ćwiczeniami możesz korygować dowolne obszary ciała. Istnieją też diety nastawione na redukcje tłuszczu i takie, których celem jest wzmocnienie mięśni. To jak schudnąć do ślubu w sposób skuteczny zależy też od twojej sylwetki. Pamiętaj jednak, żeby pod żadnym pozorem nie głodzić się.