Jak zrobić bukiet ślubny z eustomy?

Eustoma to delikatny i wyrafinowany kwiat, a bukiet z jego udziałem jest harmonijny i elegancki. Eustoma może być podstawą bukietu lub uzupełniać inne kwiaty.

Co symbolizuje bukiet ślubny eustoma i frezją

Eustoma, wzięta za podstawę bukietu ślubnego, symbolizuje piękno, delikatność, kobiecość, Polacy utożsamiają eustome ze szczęściem i dobrym nastrojem. Taka kompozycja kwiatowa ma być uosobieniem wzajemnej miłości i wierności. Eustomę można łączyć w bukiecie z innymi kwiatami. Popularnym wyborem jest bukiet ślubny eustoma i frezja.

Kwiaty Eustoma są duże, więc bukiety z tymi kwiatami zawsze okazują się obszerne i bujne. Pierwsze eustomy były tylko niebieskie. Dziś dostępne są kwiaty w innych odcieniach - różowy, liliowy, żółty, kremowy, brzoskwiniowy. Dzięki temu eustomy zaczęto używać w bukietach ślubnych przeznaczonych dla par w różnym wieku. Dodatkowo kolor bukietu można dobrać tak, aby pasował do całej uroczystości.

Dla przykładu panna młoda w białej klasycznej sukni z bujnym dołem będzie pasować do bukietu białych eustom z dodatkiem czerwonych kwiatów. Na ślub w stylu romantycznym odpowiedni jest bukiet ślubny euostma i frezja.

Zimowy bukiet ślubny eustoma i gipsówka

Liliowy i fioletowy lisianthus uzupełnią stylizacje z białą, liliową suknią panny młodej i dodatkami w stylu prowansalskim. Niebieskie eustomy można zamówić do zimowego bukietu ślubnego. Bukiet ślubny eustoma i gipsówka pasuje do sukni z długim rękawem i zabudowanym dekoltem.

Duże bukiety eustomy z dodatkiem innych kwiatów będą pasować do panny młodej o wysokim wzroście i silnej budowie ciała. Małe i zgrabne bukiety eustomy uzupełnią wizerunek młodej i delikatnej panny młodej.

Wybierając bukiet ślubny eustoma i gipsówka, należy pamiętać, że kwiaty te nie są wytrzymałe. Dlatego przed ceremonią należy je poddać obróbce i dodatkowo zwilżyć wodą. Ponadto wskazane jest, aby na wszelki wypadek przygotować inny bukiet.

Bukiet ślubny

Kiedy wybrać bukiet ślubny eustoma i goździk?

Eustoma jest łączona w bukiety z wieloma kwiatami. Uniwersalność pąków i zieleni pozwala tworzyć zarówno mono-bukiety z eustoma, jak i uzupełniać je innymi kwiatami. Formy bukietów tworzonych z eustomy mogą być klasyczne i efektowne - oryginalne. Róże, dalie, kalie, alstremerie, frezje w towarzystwie eustomy stworzą niezwykły i wykwintny bukiet.

Bukiet ślubny eustoma i goździk oraz eustoma i róża uważane są za klasyczne połączenie. Bukiet z tych kwiatów zawsze wygląda elegancko i nieskazitelnie. Nadaje się na wesele w stylu klasycznym i romantycznym oraz prowansalskim.

Bukiet ślubny eustoma i goździk uzupełniany jest często frezjami. Za klasyczną kombinację uważa się białą frezję i liliową lub fioletową eustomę. Bukiet nadaje się na uroczystość w stylu prowansalskim i romantyczny wieczór.

Wykwintny bukiet ślubny eustoma i hortensja na klasyczną uroczystość.

Eustoma i kalia są często używane do tworzenia klasycznych i okrągłych bukietów. Połączenie jest odpowiednie zarówno dla młodszych, jak i starszych pań. Białe eustoma współgrają z kaliami o dowolnym kolorze - czerwonym, bordowym, fioletowym. Bukiet ślubny eustoma i hortensja to wykwintne połączenie. Mogą być w tym samym odcieniu lub kontrastować. Bukiet tych kwiatów jest obszerny i bujny. Bukiet ślubny eustoma i hortensja może być obszerny, a jednocześnie lekki. Mogą składać się z pastelowych lub kontrastowych odcieni i różnych rodzajów kolorów.