Fryzury dla dziewczynek na wesele

Niezależnie od tego, jaką rolę odgrywa dziewczynka na weselu, warto poświęcić nieco czasu, aby upewnić się, że jej fryzura pasuje do wybranej sukienki oraz ogólnego stylu i tematyki ślubu. Istnieje wiele fryzur dla małych dziewczynek, idealnych na wesela, od warkoczy i koków po loki i rozpuszczone włosy.

Fryzura na wesele dla dziewczynki do długich włosów

Jeśli dziewczynka ma długie włosy, rozważ zrobienie luźnego pół warkocza. Stwórz francuski warkocz na czubku głowy, odciągając przód i boki do tyłu, a następnie pozwól warkoczowi opaść na resztę włosów. Zwiń pozostałe włosy i zabezpiecz warkocz spinkami. Fryzura na wesele dla dziewczynki do długich włosów powinna współgrać z dodatkami do włosów. Np. jeśli dziewczynka założy tiarę, to rozważ fryzurę w postaci wysokiego koka. Tiary, spinki do włosów i małe wianki z kwiatów można przymocować wokół koka, aby utrzymać go na miejscu.

W przypadku dziewcząt, które nie mają wystarczająco długich włosów, aby zrobić gruby kok, możesz stworzyć iluzję koka, zbierając włosy w kucyk i zawijając końce na gumce. Taka fryzura na wesele dla dziewczynki do długich włosów jest nie tylko efektowna, ale też wygodna.

Optymalna i prosta fryzura dla dziewczynki na wesele

Fryzura jest równie ważna, jak sukienka. Styliści zalecają, aby przy jej wyborze, wziąć pod uwagę rodzaj włosów dziewczynki. Z reguły młodsze dzieci mają cieńsze włosy, podczas gdy starsze dzieci będą miały grubsze włosy. Pamiętaj też, że fryzura dla dziewczynki na wesele powinna być jak najbardziej naturalna, aby nie uszkodzić włosów.

Optymalna i prosta fryzura dla dziewczynki na wesele to warkocz, który oprócz tego, że jest bardzo łatwy w wykonaniu, daję wiele możliwości stylistycznych. Istnieją klasyczne warkocze, warkocze w jodełkę, warkocze od nasady. I można je łączyć, a nawet nosić z luźnymi włosami średniej długości. W przypadku uroczystości takich jak wesele zaleca się opatrzyć warkocz spiralną opaską do włosów lub spinką do włosów z kokardkami.

Mała dziewczynka w białej sukience

Oryginalne fryzury dziewczęce na wesele

Jeśli dziewczynka chcę wyglądać oryginalnie, a jednocześnie efektownie, to dobrym pomysłem jest zakręcony updo. Zbierz włosy w kucyk lub zepnij z tyłu głowy i podziel na kilka części. Zwiń je i umocuj szpilkami.

Oryginalne fryzury dziewczęce na wesele to warkocze w kształcie serca. Równomiernie podziel górną część włosów i zrób mały francuski warkocz z każdej strony, zaplatając włosy najpierw do góry, a następnie zakręcając na boki. Zapleć długie luźne kawałki, które pozostały, i połącz końce razem, tworząc serce. Jeśli reszta włosów jest wystarczająco długa, zwiąż je z powrotem w warkocz tuż pod sercem.

Oryginalne fryzury dziewczęce na wesele to też warkocze zaczesane na bok. Jeśli planujesz założyć dziewczynce wianek z kwiatów, welon lub większą tiarę, rozważ ściągnięcie boków włosów, tak aby zapinały się z tyłu. Ta fryzura pomaga utrzymać włosy z przodu, dzięki czemu wygodnie trzymają się pod wiankiem. Ta stylizacja sprawdza się na włosach o różnej długości.

Fryzury na wesele dla dziewczynek – loki na krótkie włosy

Jeśli włosy dziewczynki są bardzo cienkie lub zbyt krótkie, aby można je było prawidłowo ułożyć, wskazane są proste fryzury na wesele dla dziewczynek. Loki są tu optymalnym rozwiązaniem. Spróbuj wystylizować je tak, aby spływały na jedną ze stron twarzy. Dobrym wyborem są też symetryczne fryzury na wesele dla dziewczynek. Loki powinny być miękkie i opadać na plecy. Fryzurę możesz dodatkowo ozdobić kokardami, które zawsze pasują do loków.